BUK7Y53-100B datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    BUK7Y53-100B
  • Производитель
    NXP Semiconductors
  • Описание
    NXP Semiconductors BUK7Y53-100B Continuous Drain Current Id: 24.8A Drain Source Voltage Vds: 100V On Resistance Rds(on): 0.04ohm Rds(on) Test Voltage Vgs: 10V Rohs Compliant: Yes Threshold Voltage Vgs Typ: 3V Transistor Polarity: N Channel